مجتمع آموزشی دخترانه غیردولتی هوشمند کاج

پیش نمایش سایت

این یک سیستم مدیریت آموزش (course management system) با استفاده از بسته‌های نرم‌افزاری متداول و شناخته شده مدیریت آموزش الکترونیکی در سطح جهان استد و دارای ویژگی های زیر می باشد:

1- امکان اضافه کردن/ حذف دروس به/از سامانه و اضافه کردن دانش آموزان هر درس.

2- امکان ثبت نام یا لغو دستی یا خودکار از طرف دانش آموزان یا دانشجویان به هر یک از دروس درخواستی.

3- امکان برگزاری کلاسهای آنلاین مجازی با استفاده از Adobe Connect

4- امکان برگزاری آزمون آنلاین با انواع سوالات متنوع (تستی، تشریحی، کشیدنی، جور کردنی، صحیح/غلط  و ... )

5- امکان ایجاد تکلیف توسط استاد و ملزم کردن ارسال تمرینات توسط دانشجویان یا دانش آموزان.

6- مدیریت نمره دهی به صورت دستی یا خودکار.

7- انواع گزارش از تمرینات و تکالیف و آزمونهای انجام گرفته و جمع بندی آنها.

8- امکان خروجی گرفتن از کاربران و تمامی گزارش ها.

....

 

سایت آی فتیله

پیش نمایش سایت

این سایت برای ارائه محصولات فتیله ای برای مشتریان طراحی شده است. در حال حاضر کشورهای عراق و افغانستان مشتریان فتیله صافی هستند.

شرکت پیشگامان فراساحل مبین

پیش نمایش سایت

این سامانه بنا به درخواست شرکت پیشگامان فراساخل مبین طراحی و پیاده سازی گردیده است.

از ویژگیهای این سامانه می توان به دو زبانه بودن آن اشاره کرد.

کریو کنترل

Kerio Control به لحاظ مبتنی بودن بر لینوکس، براحتی بر روی یک سیستم معمولی نیز قابل پیاده سازی می باشد و نیاز نداشتن به یک سخت افزار خاص از یک طرف و رایگان بودن آن از طرف دیگر و همچنین انواع گزارشاتی که بعضا سایر رقبا توانایی دادن آن را ندارند از وجوه متمایز کننده آن نسبت به سایرین می باشد. توانایی پیاده سازی این UTM را می توان در زمره توانمندی های خود نام برد.

میکروتیک

امروزه میکروتیک توانسته توانایی های خود را در عرصه فایروال، روتر و حتی UTM به رخ سایر رقبا بکشد. چرا که با صفحه کاربر پسند خود و مقدار دستورات بسیار کم آن را با سایرین متمایز کرده است.
کانفیق Mikrotik در سطوح مختلف و مورد نیاز شرکت یا دستگاه، در زمره توانمندی ها محسوب می شود.

سامانه مدیریت فرایندها

پیش نمایش سایت

این سامانه جهت مدیریت فرایندهای یک دستگاه یا شرکت به کار می رود.

فرض کنید در یک مؤسسه یا شرکتی فرایندهایی وجود دارد که هر کدام از فرایندها از یک سری فعالیت ها تشکیل شده باشد که هر فعالیت نیز از یک سری عملیات تشکیل شده و هر فعالیت بعد از تکمیل به فعالیت بعدی داده می شود. در چنین شرایطی فرض کنید هر یک از فعالیت ها توسط کاربران متفاوت انجام شود. در این وضعیت سامانه مدیریت فرایندها بهترین گزینه جهت انجام امورات می باشد.

دارای پنل پیامکی جهت ارسال پیامک به کاربران یا گروههای کاربری ایجاد شده می باشد و همچنین وقتی فعالیتی به کاربری ارسال می شود پیامک اطلاع رسانی با امکان ویرایش محتوا ارسال می شود. پنل پیامکی قابلیت دوطرفه بودن را دارا می باشد بدین معنی که در صورت ارسال عددی توسط کاربران به یک سرشماره، شماره تلفن آن فرد به لیست کاربران ما اضافه گردد و مواردی از این قبیل ... .

عملیات هر فعالیت قابل تعریف توسط مدیر سامانه می باشد و همچنین لایه بندی سطح دسترسی بخش های مختلف سایت از دیگر امکانات سامانه می باشد.

تمامی مراحل سامانه به صورت Role-based قابل مدیریت توسط مدیر سامانه می باشد.

این سامانه به زبان برنامه نویسی C# و معماری MVC با قابلیت امنیت بالا جهت دسترسی ایمن طراحی شده است پایگاه داده ی سامانه SQLServer می باشد.

این سامانه قابلیت گزارشگیری مجزا در فرمت انواع مدل های خروجی را در خود جای داده است.

دارای امکان حسابداری و صدور قبض به ازای فرایندهای انجام گرفته توسط کاربران از امتیازات ویژه این سامانه می باشد.

و ...

سامانه نیروهای آزاد شاغل در مدارس غیر انتفاعی استان آذربایجان شرقی

پیش نمایش سایت

این سامانه جهت مدیریت و ساماندهی نیروهای آزاد مدارس غیردولتی استان آذربایجان شرقی طراحی گردیده است و در حال حاضر در دسترس می باشد.

این سامانه به زبان برنامه نویسی C# و معماری ASP.net با پایگاه داده SQLServer طراحی شده است.

فرش دهقانی

پیش نمایش سایت

ما خلاقیت، هنر و تجربه را به کار گرفته ایم و جدیدترین تکنیک ها و روش های طراحی را ابزار آن ساخته ایم تا بستری مناسب برای ارائه بهترین نقش ها در بازار داخلی و خارجی فراهم آورده و فرش ایرانی را آذین هر سرایی سازیم. ما علاوه بر حوزه طراحی، در حوزه تولید فرش خوش رنگ ایرانی نیز تمامی سعی و تلاش خودمان را در جلب رضایت مشتری به کار بسته ایم.

رضایت مشتری از ویژگیهای بارز فرش دهقانی می باشد.

سایت خرید و فروش آقای صمد صمدیان

پیش نمایش سایت

این سایت،یک سایت علمی و آموزشی بوده و رویکردش بیشتر مربوط به آموزش نیروی انسانی و حوزه های مرتبط به آن می باشد.مطالب بارگذاری شده از مهمترین منابع علمی جهان بوده و در قالب power point ، pdf ، word و سایر اشکال می باشد. ضمناً سفارش تهیه هر مطلب آموزشی در قالب power point یا word پذیرفته می شود.